Neden Sky Call Centers

Sky Call Centers müşterilerinin arzuladığı kesintisiz hizmet, maliyet avantajı ve yönetimsel verimlilik gibi değerleri sunabilmek vizyonuyla yola çıkmıs, profesyonel iletişim merkezidir.

Teknolojik altyapısı, deneyimli insan kaynağı ve yenilikçi is modelleriyle müşterilerine ve iş ortaklarına beklentilerin ötesinde hizmetler sunmaktadır.

Kamu ve özel sektör dahil olmak üzere telekomünikasyondan enerjiye, e-ticarete kadar bir çok farklı sektörde Türkçe’ye ilave olarak istenilen yabancı dilde hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz

Müsteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi sekilde anlayarak, en dogru kanaldan en uygun çözüm önerilerini sunan, ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, istihdam sağladığı tüm çalışanları ile dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir çağrı merkezi olmaktır.

Vizyonumuz

Dünya ve Türkiye çağrı merkezi sektöründe hizmet odaklı çözümlerle ayrıcalık oluşturacak liderler arasında yerimizi almak.